eğlence

spor-yapmak-liste-komik
Spor Salonlarında Başınıza Gelebilecek 7 Garip Şey!
kısa-kızlar
Sadece Kısa Boylu Kızların Anlayacağı 13 Şey!
Hayat kısa boylu kızlara her zaman adil davranmıyor maalesef... Biz de sizleri anladığımızı göstermek için kısa boylu kızların başına neredeyse her gün gelen birkaç şeyi derledik!
su-kedi-minnoş
Kim Demiş Kediler Suyu Sevmez Diye?
Kedilerin suyu sevmeyişlerine, hatta görünce kaçacak delik aradıklarına sizler de çok kez şahit olmuşsunuzdur. Ama bu yaramazlar size tüm bildiklerinizi unutturacak!
kedi-tüyü-şapka
Modada Son Trend: Kedi Tüyü Şapkalar!
Kedilerini kafalarına koymak suretiyle onları sevimli şapkalar haline getiren bu insanlar İnternet'te son zamanlarda gözümüze çokça çarpan bir akım başlattılar!
kediş
Beklenmedik Anda Basılan 10 Kedi!
Bu kedi sahipleri de 'Özel hayata saygı' nedir hiç bilmiyorlar canım... Bırakın hayvanlar diledikleri gibi takılsın değil mi? İşte beklenmedik anda basılan 10 kedi!
mobilya-hayvan-komik
Mobilya Kullanımına Alışamayan Hayvanlar!
Onlar için aldığınız mobilyaları ısrarla kullanmazlarken, sizinkilere olan düşkünlükleri hepinizin dikkatini çekmiştir. İşte mobilya kullanımına alışamayan hayvanlar!
gerçekaşk
Gerçek Aşkı Bulduğunuzun 10 Kanıtı!
Sizlerdeki umutsuzluğu silip atacak birkaç tespitte bulunacağız... Şimdi sizleri biraz pozitif ve dürüst olmaya davet ediyoruz; bu semptomlardan kaç tanesi başınıza geldi?
pinterest-fail
Pinterest’teki Hesap Evdekine Uymayınca…
Pinterest'te her şey o kadar basit duruyor ki "Aaa ben yaparım bunu!" deyip kolları sıvıyoruz, sonra bir bakıyoruz mutfaktayız! Sonra ne mi oluyor? Sonrası işte burada!
düşmek-komik-sakar
Düşene Gülenleri Böyle Alalım!
Sizler de en çok, yapılan sakarlıklara gülerken buluyorsanız kendinizi, yüzünüzde ufak da olsa bir gülümseme yaratacağımız için şimdiden sevindik ve tabii ki lafı olmaz, rica ederiz!
düğün-fotoğrafı
Dünyadan En Komik Düğün Fotoğrafları!
Düğün fotoğrafları artık bildiğiniz üzere stüdyolardan çıktı, doğaya açılmaya başladı. Bizler de bu insanların en mutlu günlerinden, en komik görüntüleri sizler için derledik!
köpek
Köpekler Kontrollerini Kaybederse…
Dünya tatlısı köpeklerin, en hakiki dostlarımızın sizi gülümsetecek en komik sakarlıklarını derledik! Bakın kontrollerini kaybettiklerinde neler oluyormuş?
tiyatrocu
Tiyatrocu Olduğunu Düşüneceğiniz 9 Hayvan!
Bu gifleri gördükten sonra "hayvan"ın tam anlamıyla bir hakaret sayılmadığı konusunda sizler de bize hak vereceksiniz!
insan
Yaptığı İşi Batıran 10 İnsan!
Sizi bu sakar ya da dikkatsiz olarak tanımlanabileceğini düşündüğümüz insanların yaptığı -ya da yapamadıkları- işlerle baş başa bırakalım!
kediler
Kedilerin Dramatik Hayvanlar Olduğunun 10 Kanıtı!
Bayıldığımız kedilerin rol yeteneklerinin ne kadar gelişmiş olduğunu göreceğiniz, muhteşem zamanlamalarla ölümsüzleştirilen anlarını sizlerle paylaştık!
şaka
Çok Seveceğiniz 10 Eşek Şakası!
Çok seveceğiniz dedik çünkü bunları yaşamanın eğlenceli olduğunu düşünüyoruz, tabii şaka yapılırken mağdur tarafta olanlar bizimle aynı fikirde olmayabilir...