fotoğraf

m
Kesinlikle Doğru Zamanda Çekilmiş 10 Fotoğraf!
m
En İyi 10 Ücretsiz Fotoğraf Sitesi!
Ücretsiz fotoğraf servisi sunan ve başınızı telif hakkı derdiyle ağrıtmayacak 1o muhteşem siteyi sizler için derledik.
yener-torun-istanbul
Yener Torun’dan İstanbul’un Bilinmeyen Yüzü!
32 yaşındaki mimar Yener Torun İstanbul'un hiç bilinmeyen bir yönünü gözler önüne seriyor! Bizler bu fotoğrafların İstanbul'dan olduğuna inanamadık!
okullar-yemekler
Ülkelere Göre Okullarda Sunulan Yemekler!
Sweetgreen Restoran okullarda çocukların öğle yemeklerinde neler tükettiğine dair bir seri hazırlamış. İşte ülkelere göre okullarda yenen öğle yemekleri!
gökkuşağı
Hikayelerine Hayran Kalacağınız Fotoğraflar!
Sizleri hikayeleriyle büyüleyecek, şaşırtacak hatta ve hatta kendine hayran bırakacak birbirinden güzel fotoğraflarla buluşturmak istedik. Sizin de en az bizler kadar etkileneceğinize eminiz!
selfie-çekmek-nasıl-çekilir
Selfie Çekmenin İncelikleri: Yapmanız ve Yapmamanız Gerekenler!
Çektiğiniz selfie'leri paylaşmadan önce mutlaka göz önünde bulunduracağınızı düşündüğümüz birkaç küçük sırdan sizi mahrum etmeyeceğiz! İşte selfie çekerken yapmanız ve yapmamanız gerekenler!
çocukluk-yeniden-canlandırma
Yeniden Canlandırılan En Başarılı Çocukluk Fotoğrafları!
Fotoğraflarda bahsi geçen insanları bu başarıları ve azimleri için de kutlamak istedik. İşte yeniden canlandırılan en başarılı çocukluk fotoğrafları!
komik-mantıksız-kadraj-saçma
Dünyanın En Mantıksız Kadrajları!
Bu fotoğrafları çekenler için çok profesyonel olduklarını söyleyemesek de, yüzünüzde bir şaşkınlık ifadesi ve az da olsa gülümseme yaratacağına eminiz!
60lar
Bu Fotoğraflardan Sonra 60’ları Özleyeceksiniz!
60'ları özlemeniz yaşınız itibariyle mümkün olmayabilir, ama bu fotoğrafları gördükten sonra görmeden, yaşamadan bile o yılları özleyeceğinizin garantisini verebiliriz!
kediş
Beklenmedik Anda Basılan 10 Kedi!
Bu kedi sahipleri de 'Özel hayata saygı' nedir hiç bilmiyorlar canım... Bırakın hayvanlar diledikleri gibi takılsın değil mi? İşte beklenmedik anda basılan 10 kedi!
çok-çocuklu-aile
Sadece Çocuklu Ailelerin Anlayabileceği Şeyler!
Aile fotoğraflarında genelde gördüğümüz manzara; mutlu, huzur dolu, bol gülümsemeli oluyor! İşte Danielle Guenther'den ailelerin objektiflere sıkça yansımayan halleri!
photobomb-videobomb
Kamera Görünce Dayanamayanlar!
Size birkaç iyi haberimiz var: Medya maymunluğu sadece bizim ülkemizde yok, hatta bu durum sadece insanlara özgü de değil. İşte kamera görünce dayanamayanlar!
del-grosso
Del Grosso’dan Çizimin Fotoğraflarla Buluşması!
Sanatçı Sebastien Del Grosso kendini sınırlamamış ve değişik bir tarzla harikalar yaratmaya başlamış! İşte fotoğrafla buluşan o muhteşem çizimler!
super-kahramanlar
Segal’den Süper Kahramanların Ev Halleri!
Gregg Segal bizlere süper kahramanların evde nasıl olduğunu anlatan bir çalışma yapmaya çalışmış ve rahatlıkla söyleyebiliriz ki ortaya çıkan iş mükemmel!
doğa-şelale
İçinizi Isıtacak 10 Doğa Fotoğrafı!
Baktıkça sizi dinlendirecek, bulunduğunuz şehrin gürültüsünden sizleri bir an olsun koparacak en güzel doğa fotoğraflarını sizler için derledik!