gif

kediş
Beklenmedik Anda Basılan 10 Kedi!
fail-cam-kapı
İnsanların Camlarla İmtihanı!
Bir yerden geçerken orada cam olduğunu fark etmeden tosladığınız olsun, olmasın bu insanlara çok güleceğinize eminiz! İşte insanların camlarla imtihanı!
şans-şanslı-şanssız-gif
Size Kendinizi Şanslı Hissettirecek 10 Gif!
Bu insanları ve onların başına gelenleri gördükten sonra bir daha şanssız olduğunuzu aklınızın ucundan dahi geçireceğinizi sanmıyoruz!
mantar-gif-büyüme
Büyüyüşüne Şaşıracağınız Mantar Gifleri!
Büyümeleri genelde diğer organizmalara göre hızlı olsa da gözle fark edebilmek mümkün değil, bu yüzden bu hızlandırılmış mantar giflerini izlemekten keyif alacaksınız!
gerçekaşk
Gerçek Aşkı Bulduğunuzun 10 Kanıtı!
Sizlerdeki umutsuzluğu silip atacak birkaç tespitte bulunacağız... Şimdi sizleri biraz pozitif ve dürüst olmaya davet ediyoruz; bu semptomlardan kaç tanesi başınıza geldi?
photobomb-videobomb
Kamera Görünce Dayanamayanlar!
Size birkaç iyi haberimiz var: Medya maymunluğu sadece bizim ülkemizde yok, hatta bu durum sadece insanlara özgü de değil. İşte kamera görünce dayanamayanlar!
düşmek-komik-sakar
Düşene Gülenleri Böyle Alalım!
Sizler de en çok, yapılan sakarlıklara gülerken buluyorsanız kendinizi, yüzünüzde ufak da olsa bir gülümseme yaratacağımız için şimdiden sevindik ve tabii ki lafı olmaz, rica ederiz!
sualtı
İzlemeye Doyamayacağınız 10 Su Altı Gif’i!
Sonsuza kadar izleyebileceğiniz bu birkaç saniyelik harika görüntüleri sizler için derledik! İşte su altından izlemeye doyamayacağınız en iyi 10 gif!
tiyatrocu
Tiyatrocu Olduğunu Düşüneceğiniz 9 Hayvan!
Bu gifleri gördükten sonra "hayvan"ın tam anlamıyla bir hakaret sayılmadığı konusunda sizler de bize hak vereceksiniz!
gif
Sizi Hipnotize Edecek 10 Gif!
Bazı gifler var ki, izledikçe izleyesi geliyor insanın! Bir bakıyorsunuz dakikalardır, üç saniyelik bir gife bakakalmışsınız!
uyku
Uykuya Yenik Düşen Minikler!
Uykunun ne kadar tatlı olduğunu, ona kendinizi kaptırmamanın ne kadar zor olduğunu hepimiz biliriz. Sizler için uykuya yenik düşen minikleri derledik!
komikgif1
En Komik 10 Gif Kombini!
Gif uzantılı resimlerin sağlam esprilerle bezendiğinde bizi oldukça eğlendirdikleri malum! Gif'in gifle bezenişine de hayran kalacağınızı düşünüyoruz!
saskın-kedi
Birbirinden Şaşkın 10 Kedi!
Gülmekten ölmek gerçekten mümkün desek? Ama korkmayın, birazdan bilgisayar başına oturduğunuzdan beri geçirdiğiniz en keyifli 3 dakikayı geçireceksiniz.
sevimli-hayvan
Bağrınıza Basmak İsteyeceğiniz 10 Hayvan!
Biz de sadece kedilerle sınırlamadan sevimlilikten ölen 10 hayvan dostumuzu sizler için derledik! İşte tutup sarılmak isteyeceğiniz 10 hayvan!
ermilio-ruffle-700x400
Jamie Beck’ten Film Gibi Gifler!
Fotoğrafçı Jamie Beck'in ortaya çıkardığı bu "Cinemagraphy" görüntüler, fotoğraftan çok öte ama asla video değiller!