kadınlar

uzak-durulacak-erkek-liste
Harcadığınız Zamana Değmeyecek 10 Tip Erkek!
erkekleri-kaçıran-güzellik
Erkekleri Kaçıran 6 Güzellik Hatası!
Bizim iyi bir şey sandığımız ama erkeklerin pek de hoşuna gitmeyen güzellik hatalarını sizler için derledik! İşte erkekleri kaçıran 6 güzellik hatası!
90lar-çocukolmak
90’larda Çocuk Olan Kadınların Anlayacağı 10 Şey!
Çok uzun yıllar geçmese de, çok fazla şeyin değiştiğini fark edeceksiniz ama üzülmeyin! O zamanlar büyümek için uğraşırken anın kıymetini bilemediniz belki ama şu an bunu başarabilirsiniz:)
iliskiler
İlişkilerde Sandığınız Kadar Seksi Olmayan 7 Unsur!
Herkes rüya gibi bir ilişki ister ama maalesef ilişkiler ilerledikçe diğerlerinin sandığının aksine aslında hiç de seksi olmayan şeyler yaşanabiliyor...
kadınlar-bilinmeyenler
Kadınlar Hakkında Bilmediğiniz 10 Şey!
Beyler sorarsa siz yine eşitlikle yetineceğimizi ve asla üstün olduğumuzu savunmadığımızı söylemeye devam edebilirsiniz, üzülmesinler...
ilk-buluşma-hata-first-date
İlk Buluşmada Duyduğunuz An Kaçmanız Gereken Cümleler!
İlk intibanın önemli olduğu konusunda hemfikiriz değil mi? O zaman sizi baştan uyaralım: İşte ilk buluşmada duyduğunuz an kaçmanız gereken o cümleler!
kadin-kuslar
Kadın ve Kuşların Ahenkli Harmanı!
Koreli sanatçı, çizdiği kadınlar ve kuşlarla ortaya bir şiiri andıran çalışmalar çıkartıyor. İşte kadınlar ve kuşların o ahenkli harmanı!
kalça-kim
Sadece Geniş Kalçalıların Anlayabileceği 10 şey!
O çok bayıldığınız, hayran olduğunuz Kim Kardashian neler çekiyor bilmek istemez misiniz? İşte sadece geniş kalçalıların anlayabileceği 10 şey!
bukowski
Charles Bukowski’nin Kadınlar Hakkında Yaptığı 12 Tespit!
Birazdan Charles Bukowski'nin, kadınları bir türlü çözemeyen, onların çözülemez olduğunu düşünen erkekleri utandıracak 12 efsane tespitini göreceksiniz!
kıskanç-erkek
Erkekleri Kıskandıran 5 Davranış!
makyaj-öncesi-sonrası
Çirkin Kadın Yoktur Makyajsız Kadın Vardır!
Sizler de kendinizi bir türlü güzel bulamıyorsanız, -ki bizce öylesiniz:)- bu fotoğraflardan sonra cesaretleneceğinize eminiz!
pin-up-kızlar
Bill Medcalf’dan Muhteşem Pin-up Kızları!
erkeklerden
Kadınların Erkeklerden Uzun Yaşamasının 10 Nedeni!
Birazdan göreceğiniz fotoğraflar kadınların erkeklerden uzun yaşaması konusunda kafanızdaki soru işaretlerini gidermenizde tamamen yardımcı olacak!
sakal
Sakal Bırakmanız İçin 7 Neden!
Hazır kış ayları da yaklaşırken, havalar da bu denli soğumuşken yüzünüzü sıcak tutmanın yanı sıra size pek çok getirisi olacak bu eylemden neden uzak durasınız ki?
benzeyen
Sizi Gözümüz Bir Yerden Isırıyor!
Instagram'ı kasıp kavuran, kalıplaşmış pozlarımız beylerin dikkatini çekmiş ve bu olaya el atmışlar! İşte gözümüzün bir yerden ısırdığı o beyler!