kediler

kediler-sinirli
Kediler Bizi Öldürmek mi İstiyor?
su-kedi-minnoş
Kim Demiş Kediler Suyu Sevmez Diye?
Kedilerin suyu sevmeyişlerine, hatta görünce kaçacak delik aradıklarına sizler de çok kez şahit olmuşsunuzdur. Ama bu yaramazlar size tüm bildiklerinizi unutturacak!
kedi-tüyü-şapka
Modada Son Trend: Kedi Tüyü Şapkalar!
Kedilerini kafalarına koymak suretiyle onları sevimli şapkalar haline getiren bu insanlar İnternet'te son zamanlarda gözümüze çokça çarpan bir akım başlattılar!
kedi-cat-ninja
İçinde Gizli Bir Ninja Yaşayan 10 Kedi!
Bu sefer de sahiplerinin içinde gizli bir ninja yaşadığından habersiz olduğu bu hünerli kedicikleri sizlerle buluşturacağız. Eh "Kedi" deyip geçmemek lazım...
kediler-şapşal
Dünyanın En Şapşal 10 Kedisi!
Şiddete meyyalimiz vallahi çok sevmekten! Sizin de bu sevimlileri görünce kendinize engel olabileceğinizi hiç sanmıyoruz!
kedi-nankör-sahip
Kedilerin Sahiplerini Sevmemesi İçin 10 Neden!
Peki onlar sizi, sizin onları sevdiğiniz kadar seviyor mu? Cevabınız "Evet!" ise aranızın bozulmaması adına burada anlattıklarımıza dikkat etseniz iyi olur!
kahraman-kedi-jenny-parks
Kediler Süper Kahraman Olursa!
Parks, 'Cats as Superheroes' adını verdiği projesinde çizimlerinde hayranı olduğumuz süper kahramanların kostümlerini kedilere giydiriyor. Bu süper kedilere bayılacaksınız!
kedi
Kutusuna Gitmek İsteyen Kediler!
Ne yaparsanız yapın, ne söylerseniz söyleyin onları kutularından ayırmayı başarabileceğinizi sanmıyoruz. İşte kutusuna gitmeyi seçen o kediler!
kediler
Kedilerin Dramatik Hayvanlar Olduğunun 10 Kanıtı!
Bayıldığımız kedilerin rol yeteneklerinin ne kadar gelişmiş olduğunu göreceğiniz, muhteşem zamanlamalarla ölümsüzleştirilen anlarını sizlerle paylaştık!
kedis700x400
Kediler ve Kıskanç Modeller!
Bizim kediler kadar sevimli olamasalar da insan ikilemde kalıyor, peki bir seçim yapmanız gerekse siz hangisini seçerdiniz?:)