komik

m
Kesinlikle Doğru Zamanda Çekilmiş 10 Fotoğraf!
spor-yapmak-liste-komik
Spor Salonlarında Başınıza Gelebilecek 7 Garip Şey!
Spor yaşamımızın bir parçası haline gelince, başımıza gelen garip olduğu kadar da komik anılara da sebep olmaya başladı. İşte spor salonlarında yaşanması muhtemel o 7 garip an!
kısa-kızlar
Sadece Kısa Boylu Kızların Anlayacağı 13 Şey!
Hayat kısa boylu kızlara her zaman adil davranmıyor maalesef... Biz de sizleri anladığımızı göstermek için kısa boylu kızların başına neredeyse her gün gelen birkaç şeyi derledik!
su-kedi-minnoş
Kim Demiş Kediler Suyu Sevmez Diye?
Kedilerin suyu sevmeyişlerine, hatta görünce kaçacak delik aradıklarına sizler de çok kez şahit olmuşsunuzdur. Ama bu yaramazlar size tüm bildiklerinizi unutturacak!
kedi-tüyü-şapka
Modada Son Trend: Kedi Tüyü Şapkalar!
Kedilerini kafalarına koymak suretiyle onları sevimli şapkalar haline getiren bu insanlar İnternet'te son zamanlarda gözümüze çokça çarpan bir akım başlattılar!
tişört-tasarım-esprili-komik-yaratıcı
Dünyanın En Yaratıcı Tişört Tasarımları!
Sizler de farklı olmayı seviyor ve esprili tasarımlara en az bizler kadar bayılıyorsanız bu tişörtlere hayran kalacaksınız! Bunlar daha önce gördüklerinize hiç benzemiyor!
beceriksiz-fail
Sizi Hayrete Düşürecek 8 Beceriksiz!
Sizlere; mantıklı hiçbir yanını bulamadığımız ve başarısızlıkla sonuçlanan çalışmaları göstereceğiz. Her zaman söyleriz: "İnsan sevdiği işi yapmalı."
kedi-cat-ninja
İçinde Gizli Bir Ninja Yaşayan 10 Kedi!
Bu sefer de sahiplerinin içinde gizli bir ninja yaşadığından habersiz olduğu bu hünerli kedicikleri sizlerle buluşturacağız. Eh "Kedi" deyip geçmemek lazım...
komik-mantıksız-kadraj-saçma
Dünyanın En Mantıksız Kadrajları!
Bu fotoğrafları çekenler için çok profesyonel olduklarını söyleyemesek de, yüzünüzde bir şaşkınlık ifadesi ve az da olsa gülümseme yaratacağına eminiz!
kediler-şapşal
Dünyanın En Şapşal 10 Kedisi!
Şiddete meyyalimiz vallahi çok sevmekten! Sizin de bu sevimlileri görünce kendinize engel olabileceğinizi hiç sanmıyoruz!
terzi-fail
Evdeki Hesap Terziye Uymayınca…
Kuaförde ya da terzide sizi hayal kırıklığına uğratan birçok sonuçla karşı karşıya kalmışsınızdır. Henüz yaşamayanlar için tedbir olsun istedik: Evdeki hesap terziye uymazsa...
kediş
Beklenmedik Anda Basılan 10 Kedi!
Bu kedi sahipleri de 'Özel hayata saygı' nedir hiç bilmiyorlar canım... Bırakın hayvanlar diledikleri gibi takılsın değil mi? İşte beklenmedik anda basılan 10 kedi!
fail-cam-kapı
İnsanların Camlarla İmtihanı!
Bir yerden geçerken orada cam olduğunu fark etmeden tosladığınız olsun, olmasın bu insanlara çok güleceğinize eminiz! İşte insanların camlarla imtihanı!
şans-şanslı-şanssız-gif
Size Kendinizi Şanslı Hissettirecek 10 Gif!
Bu insanları ve onların başına gelenleri gördükten sonra bir daha şanssız olduğunuzu aklınızın ucundan dahi geçireceğinizi sanmıyoruz!
mobilya-hayvan-komik
Mobilya Kullanımına Alışamayan Hayvanlar!
Onlar için aldığınız mobilyaları ısrarla kullanmazlarken, sizinkilere olan düşkünlükleri hepinizin dikkatini çekmiştir. İşte mobilya kullanımına alışamayan hayvanlar!