liste

m
Kesinlikle Doğru Zamanda Çekilmiş 10 Fotoğraf!
m
İlk Buluşma Öncesi Bilmeniz Gereken 7 Şey!
Kötü geçen ilk randevuları en aza indirgemek için göz önünde bulundurmanız ve mutlaka uygulamanız gereken birkaç küçük tavsiye hazırladık.
fit-insanlar-zayıflamak
Fit İnsanların Sahip Olduğu 10 Alışkanlık!
Alışkanlıklarınızı değiştirerek zayıflamaya hazır mısınız?:) İşte fit bir vücuda sahip olan insanlarda bulunan o 10 alışkanlık!
mutluluk-mutluolmak
Kendinizi Harika Hissettirecek 10 Şey!
Size mutluluğun formülünün en az bir Demet Akalın şarkısında olduğu kadar açık olduğunu söylemek ve bu konuda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağımızı belirtmek isteriz!
spor-yapmak-liste-komik
Spor Salonlarında Başınıza Gelebilecek 7 Garip Şey!
Spor yaşamımızın bir parçası haline gelince, başımıza gelen garip olduğu kadar da komik anılara da sebep olmaya başladı. İşte spor salonlarında yaşanması muhtemel o 7 garip an!
uzak-durulacak-erkek-liste
Harcadığınız Zamana Değmeyecek 10 Tip Erkek!
Sizin durumlara bir yardım eli uzatmak istedik ve hemcinslerimizin kafalarındaki sorulara belki yanıt olur umuduyla bu listeyi hazırladık!
kural-hayat
Hayatı Daha Anlamlı Kılacak 10 Kural!
Yazının sonunda halinize şükreder misiniz, bilmiyoruz; ama en azından 'Amaan bir daha mı geleceğiz dünyaya?' diye düşünüp kafanıza küçük şeyleri takmamanız temennimiz.
yalnızlar
Yalnızların Sürekli Yaptığı Ama İtiraf Etmediği Şeyler!
Siz her ne kadar itiraf etmek istemeseniz de, bizler bu birkaç komik fikri ve huyu dile getirmek istedik! İşte yalnızların sürekli yapmakta olduğu ama asla kabullenmedikleri o şeyler!
forever-alone
Yalnız Olduğunuza Sevindiren Sevgili Davranışları!
Sizler için çiftlerde bulunan ve gördükçe yalnızları yalnız olduğuna şükrettiren özellikleri bir araya getirdik. Biz daha ne yapalım?
kısa-kızlar
Sadece Kısa Boylu Kızların Anlayacağı 13 Şey!
Hayat kısa boylu kızlara her zaman adil davranmıyor maalesef... Biz de sizleri anladığımızı göstermek için kısa boylu kızların başına neredeyse her gün gelen birkaç şeyi derledik!
ogrenmek-web-site-kullanisli
Öğrenirken Eğlendiren 5 Web Site!
Bu tarz listeler yapmaya bayılıyoruz! Son zamanlarda insanoğlunun en fazla ihtiyaç duyduğu eksikleri kapatmaya yönelik 5 siteyi sizler için derledik!
erkekleri-kaçıran-güzellik
Erkekleri Kaçıran 6 Güzellik Hatası!
Bizim iyi bir şey sandığımız ama erkeklerin pek de hoşuna gitmeyen güzellik hatalarını sizler için derledik! İşte erkekleri kaçıran 6 güzellik hatası!
90lar-çocukolmak
90’larda Çocuk Olan Kadınların Anlayacağı 10 Şey!
Çok uzun yıllar geçmese de, çok fazla şeyin değiştiğini fark edeceksiniz ama üzülmeyin! O zamanlar büyümek için uğraşırken anın kıymetini bilemediniz belki ama şu an bunu başarabilirsiniz:)
yanlış-bilinenler
Bunları Yanlış Bildiğinize İnanamayacaksınız!
Einstein'ın matematikte hiçbir zaman kötü olmadığını biliyor muydunuz? İşte yanlış bildiğinize inanamayacağınız gerçekler!
bilmeniz-gereken-zararlı
Her Gün Yaptığınız Sağlığınız İçin Kötü Olan 5 Şey!
Düşününce zararlı olması imkansız gibi duran çoğu şeyin aslında sağlığınız için çok da iyi olmadığını söylesek?