resim

m
En İyi 10 Ücretsiz Fotoğraf Sitesi!
sanat-para-donovan-clark
Kim Demiş “Sanat Para Etmez” Diye?
Donovan, kağıt 1 dolarlar üzerine hepimizin hayran olduğu karakterleri üstelik 3 boyutlu olarak resmediyor! Siz ne dersiniz; sizce sanat para ediyor mu?
kadin-kuslar
Kadın ve Kuşların Ahenkli Harmanı!
Koreli sanatçı, çizdiği kadınlar ve kuşlarla ortaya bir şiiri andıran çalışmalar çıkartıyor. İşte kadınlar ve kuşların o ahenkli harmanı!
mike-dargas
Mike Dargas’ın Şaşırtan Yeteneği!
Almanyalı sanatçı Mike, yaptıklarıyla sizleri hayrete düşürecek! Gerçekçi resimler konusunda daha iyisini görmediğinize eminiz! İşte Mike Dargas'ın harikaları!
seth-globepainter-18
Seth Globepainter Sokaklarda Renk Yağdırıyor!
Fransız duvar sanatçısı Jullien Seth Malland'ın elinin değdi her duvar, sizi bambaşka dünyalara götürecek! İşte Globepainter'ın sokaklara yağdırdığı o renkler!
holt-vücut-boyama
Holt: İnsan Vücutlarından Hayvanlar Yaratmak!
Holt, daha önce tuval olarak birçok zemin seçmiş kendisine ve en sonunda insanlar üzerinde sergilmeye karar vermiş bu muhteşem yeteneğini. İşte hayran kalacağınız o eserler!
gerçekçi-resim
Patrick Kramer’den Süper Gerçekçi Çizimler
Patrick Kramer de bu sanatla uğraşan ve ortaya harikalar çıkaran bir sanatçı! Onun çizimlerini fotoğraflardan ayırt etmekte biraz zorlanacaksınız!
del-grosso
Del Grosso’dan Çizimin Fotoğraflarla Buluşması!
Sanatçı Sebastien Del Grosso kendini sınırlamamış ve değişik bir tarzla harikalar yaratmaya başlamış! İşte fotoğrafla buluşan o muhteşem çizimler!
-hasan-kale
Hasan Kale’den Minik Alanda Büyük Sanat!
Yetenekli sanatçı Hasan Hale minicik alanlarda kocaman dünyalar yaratıyor ve onlara büsbüyük güzellikler sığdırıyor!
alex-solis
Alex Solis’la İşaret Dili Öğreniyoruz!
İllüstratör ve Web Tasarımcısı Alex Solis yeni projesiyle işaret dili öğrenmeyi kolaylaştırıyor! Onun bu sevimli illüstrasyonlarına hayran kalacaksınız!
gerçekçi-resim
Joshua Suda’nın Gerçekçi Tekniğiyle Tanışın!
Joshua bu iş için doğuştan gelen bir yeteneğinin olduğuna inanıyor. Birazdan göreceğiniz eserlerden sonra sizin de bu konuda ona hak vereceğinizden eminiz!
ivanhoo
Ivan Hoo: Gerçekle Ayırt Edilemeyecek Çizimler!
Gerçekle, çizimi birbirinden ayırt edemeyeceğiniz bu yeteneği sizlerle tanıştırmak istedik! İşte Ivan Hoo'dan olağan üstü gerçeklikte çizimler!
illüstrasyon
Aleksa Nocnego’dan Eğlenceli İllüstrasyonlar!
Aslında bakıldığında basit ve herkesin yapabileceği türde bir çalışma gibi dursa da Aleksa'nın bu yaratıcılığına ve mizahına hayran kalmamak elde değil!
frida
Frida Kahlo’dan Ufuk Açan Sözler!
Kendini "Uçmak isteyip de uçamayan kuş" olarak tanımlayan, aşkın, acının ve devrimin kadını Frida Kahlo'nun en güzel sözlerini sizler için derledik!
marcello
Marcello Castellani’den Çizgilerin Gücü!
Fotoğrafçılıkla dijital sanatı birbirine karıştırarak ortaya harika eserler çıkaran Castellani'nin sanatını daha yakından keşfedin!