İlk Buluşma Öncesi Bilmeniz Gereken 7 Şey!

13 Nisan 2016
m

Tamam, belki birbiriniz için harika insanlarsınız ama bu hayallere kötü geçen bir ilk buluşmanın ardından kapılmanız neredeyse imkansız.

İşleri sağlama almak ve kötü geçen ilk randevuları en aza indirgemek için göz önünde bulundurmanız ve mutlaka uygulamanız gereken birkaç küçük tavsiye hazırladık.

Bu söylediklerimizin özellikle beyler için olduğunu belirtip kızlarımızın ve tabii ki siz beyefendilerin kalpleri daha fazla kırılmasın diye umalım.

 

Beyler, ilk buluşmada bunlara dikkat edelim beyler!

 

Açılan kapılar…

1

Arabanın kapısını açmak bir centilmenin canını acıtmaz ama karşınızdaki hanımefendiye tam bir prens olduğunuzu düşündürebilir.

 

Çiçekler her zaman kötü değildir!

2

Tamam, bazı kadınlar da çiçek alma fikrine çok sıcak bakmıyor ama eğer romantik bir başlangıç yapmayı istiyorsanız çiçek almak aklınıza gelecek en kötü fikir değildir.

 

“Eğlenceli”yi tercih ederiz!

giphy

Gerçekten.

Eğlenceli ve keyifli geçmiş bir ilk randevuyu, süslü restoranlardan ve beyaz masa örtülerinden daha çekici bulduğumuzu belirtmemizde sanıyorum yarar var.

 

Aramak için beklemenize gerçekten gerek yok…

3

“Hemen aramayayım ya…” diye düşünmeyin eğer sizden hoşlandıysa eve girdiği andan itibaren bir şeyler söylemenizi bekleyecektir.

Biraz netlik kimseye bir şey kaybettirmez.

 

Merakınızı giderin!

4

Onun hakkında merak ettiğiniz şeyler varsa sormanızın tam sırası! Onu tanımaya çalıştığınızı fark eden her kadın hanenize artı puanı kondurur.

“Daha önce hayatına kaç kişi girdi” tarzı sorulardan uzak durarak, kişiliği hakkında bilgi edinmeye çalışabilirsiniz.

 

Dudaklar lens mi?

5

Buluşmak üzere olduğunuz hanımefendiye değer verdiğinizi, onu beğendiğinizi ve dolayısıyla hata yapmaktan korktuğunuz için bu yazıyı okuduğunuzu varsayıyoruz.

Onda beğendiğiniz şeyleri yüzüne karşı söylemekten çekinmeyin!

Bunun kıvamını tutturduğunuz takdirde, oradan kafasında sizinle ilgili olumlu düşüncelerle ayrılacağından şüpheniz olmasın.

 

Özel hissettirin!

6

Ona sizin için özel olduğunu hissettirin.

Bu demek değil ki, ilk buluşmadan onunla ilgili evlilik hayallerinizden ya da ona olan aşkınızdan bahsedin.

Çoğu kadın için bunların zamansızlığıyla verdiği haz ters orantılıdır maalesef.

Daha önce böyle hissetmediğiniz konusuna değinebilir ya da onun düşüncelerini önemsediğinizi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Yorum Yapın!

Benzer Yazılar