İlk Buluşmada Duyduğunuz An Kaçmanız Gereken Cümleler!

11 Şubat 2015
ilk-buluşma-hata-first-date

 

İlk buluşmaların; bir görücü usulü tanışmalarda, bir de İnternet ortamında gerçekleşen tanışmalarda oldukça önemli olduğu konusunda hem fikiriz değil mi?

Tamam, belki bu iki türlü tanışma şekline de çok nadir rastladığımız zamanlarda pek de önemli değildi.

Ama bu zamanlarda; İnternet’in bu derece hayatımıza girmesiyle ve sayesinde cici cici arkadaşlıklar kurabildiğimiz için gönül ilişkilerinde de  ona bir şans vermek konusunda eskisi kadar katı davranmıyoruz.

Gelgelelim, tahmin edebileceğiniz üzere çok fazla seçenek olduğundan her zaman nokta atışı yapıp en doğrusunu seçemiyorsunuz.

Bu nedenle beyleri bazı konularda uyarmak, sizleri de bu tarz birini gördüğünüzde arkanıza bakmadan uzaklaşmanız konusunda ikna etmek adına bu haberi hazırladık!

 

İşte ilk buluşmada duyduğunuz an kaçmanız gereken o cümleler!

 

“Of ne biçim zenginim, inanılmaz param var, arabam harika değil mi? Çok fena zenginim sen de fark ettin mi?”

tumblr_mak6ktGGkA1ru90dzo1_250

Tamam, anladık. Babana her gece yatmadan önce dua ediyorsundur herhalde bunun için? Zira kendi emeğiyle ve başarısıyla bir şeyler elde edebilmiş adamlar parası puluyla hava atmamaları gerektiğini bilir. Ayrıca sandığınız aksine kadınlar bu “çok zenginim” haykırışlarına pek de sıcak bakmıyorlar. İlk buluşmadan bunları dile getirmeniz de ne bilelim, biraz şov gibi sanki…

 

“Ya seks benim için çok önemli bence evlilikte bile %90 etkisi var SEKS harika bir şey çünkü. Hayır, seksomanyak değilim ama SEKS uvv.”

tumblr_neuiuifYJ11svt5w5o1_500

Evet, şimdi sakin ol ve en çok kullandığın elini biraz dinlendir istersen? Siz de toparlanın kızlar, bu kelimeyi haddinden fazla duyduysanız masadan kalkmanın vakti gelmiştir. Bu konuları konuşmaktan çekinmeyen cool biri olacağım diye, gözünüzde ne hale düştüklerini bilseler bir daha yeltenmezler diye düşünüyoruz.

 

“Ya annem melek gibi, bir görsen… Onlar benim her şeyim. Kesinlikle ailemsiz bir hayat düşünemiyorum…”

tumblr_mqgkrnZvvr1rj81d4o1_400

Ya evet, bu kötü bir şey değil aslında. Ama istisnalar hariç herkes ailesine bağlıdır ve onları sever zaten. Bunu bu kadar fazla dile getirmek biraz abartı gibi ve kadınların yanlarında olmasını istediği güçlü erkek profiline pek uymuyor:( Yoksa tüm anneler melektir, bu konuda hemfikiriz…

 

“Ya sürekli içiyorum inanır mısın daha hiç sarhoş olmadım:):) Alkol bana dokunmuyor ya alıştım artık. Hep içiyorum çünkü. Çıkıyoruz arkadaşlarla sabaha kadar içiyoruz. Kendimi kaybetmiyorum hiç İÇİYORUM ama yani.”

tumblr_mmhje7SjTD1rv7cdvo1_500

“Hmm… Olsun canım ya…” deyip kafasını okşayasınız gelmedi mi sizin de? Anladık çok eğleniyorsun, her gece içiyorsun, süpersin, en harika sensin! Adam gibi adam, demek hiç sarhoş olmadın? Çok etkilendik gerçekten. Bir kadının, bir erkekte aradığı en önemli özellik içip içip sarhoş olamaması zaten. HARİKASINIZ!

 

“Ben de eski sevgilimden şu sebepten ayrıldım. Çok anlaşıyorduk aslında. Olmadı. Çok sevmiştim de inanır mısın? Olmaması gerekiyormuş demek ki. Ama iyi kızdı senden iyi olmasın…”

tumblr_nh2yc757641u5jhbmo1_500

Öncelikle şu konuda bir anlaşalım: Eğer gerçekten arkanıza bakmadan uzaklaşmanız gereken bir madde varsa, o da budur! Buram buram aşk acısı, buram buram özlem kokusu almadınız mı siz de? Biri siz daha sormadan eski ilişkilerinden bahsetmeye başlamışsa orada bir unutamamışlık vardır. Biz baştan uyaralım, hesaplarınızı ona göre yapın…

 

 

Yorum Yapın!

Benzer Yazılar